HOME | 



Schedules
 9th Annual Brunswick Fall Classic 2013

 Division  Champion  Finalist  Result
Under 8 Boys Gold Strongsville DeMay Medina Newman 1st, 2nd
Under 8 Boys Blue Brunswick Vermilion Cobras 1st, 2nd
Under 9 Boys Gold Medina Rangers U9-II Brunswick Arsenal Valore 1st, 2nd
Under 9 Boys Blue Strongsville Buckeye 1st, 2nd
Under 9 Boys White Parma Brunswick White Albino 1st, 2nd
Under 8/9 Girls Gold Medina Chester SYSA Jaber 1st, 2nd
Under 8/9 Girls Blue Brunswick Mihacevich Cleveland United U8's 1st, 2nd
Under 8/9 Girls White Amherst Green Machine Lakewood Gold 1st, 2nd
Under 10 Boys Royal Medina Rangers U10-I Brunswick Royal Romanchok 4:2
Under 10 Boys Gold Mansfield Crew Medina Rangers U10-II 4:2
Under 10 Boys Blue North Ridgeville Rangers Medina Rangers U9-I 8:4
Under 10 Boys White North Central United Amherst Stingers 2:1
Under 10 Girls Royal Mansfield Crew Cook Cleveland FC 03-04 Gold 4:2
Under 10/11 Girls Gold PA Crew White Samba 2:1
Under 10 Girls Blue Mansfield Crew Bise Medina Melcher 4:3
Under 10 Girls White Amherst U9's Bees SA 4:0
Under 11 Boys Royal Perrysburg Gold North Ridgeville Narwhals 2:1 PK
Under 11 Boys Gold Buckeye Greer Amherst 4:3
Under 11 Boys Silver North Royalton Bears Lakewood Purple 6:0
Under 11 Boys Bronze CCJ-Avon II Shaker PFC McCabe 2:1
Under 11 Girls Royal MGSDP Mansfield Crew Bise 1:0
Under 11 Girls Gold PA Crew Lakewood Purple 2:1
Under 11 Girls Silver Mansfield Crew Gleisinger North Royalton Bears 1:0 PK
Under 11 Girls Bronze North Central United Strongsville Green 3:1
Under 12 Boys Royal Perrysburg Gold Foundation SC Navy 9:2
Under 12 Boys Gold Beaver Creek Rapids Twinsburg Blue 3:2
Under 12 Boys Silver Oregon Crew Shaker Heights Raiders 3:0
Under 12 Girls Royal Mansfield Crew Twinsburg AC Tigers 3:2 PK
Under 12 Girls Gold Metro FC Storm North Central United 4:3
Under 12 Girls Silver Medina Baker Bees SA 1:0
Under 13 Boys Royal Canton Celtic 01 White Century United North Elite 2:1 PK
Under 13 Boys Gold Westlake Warriors Medina U12 Notarianni 1:0
Under 13 Boys Silver Middleburg Hts Monsters Wadsworth Invaders 4:0
Under 13 Boys Bronze Canton Celtic 01 Green Lakewood Purple 6:0
Under 13/14 Girls Royal North Royalton Lady Bears Samba 1:0
Under 13 Girls Gold Medina Olesinski Shaker PFC 1:0
Under 13 Girls Silver Mansfield Liederkranz Strongsville Lady Mustangs 3:0
Under 14/15 Boys Royal AMFC Ajax North Central United 1:0 PK
Under 14/15 Boys Gold Lakewood Amherst 4:2
Under 14/15 Boys Silver Oregon Crew Bedford Travel Soccer 1:0
Under 14/15 Girls Gold MGSDP Green Oregon Crew U13's 1:0
Under 14/15 Girls Blue Medina Juka Lakewood 1:0

Boys
Under 8
 
Under 9
 
Under 10
 
Under 11
 
Under 12
 
Under 13
 
Under 14/15
 
Girls
Under 9
 
Under 10
 
Under 11
 
Under 12
 
Under 13
 
Under 14/15